MediaCat

Taner Özdeş kitabını imzalayacak

Taner Özdeş, 16 Haziran’da MediaCat Kitapları’ndan çıkan ‘Satışın 10 Altın Kuralı’ adlı kitabını imzalayacak. İmza günü D&R Beyoğlunda 16:00-18:00 saatleri arasında gerçekleşecek.

Taner Özdeş kitabını imzalayacak

A. Taner Özdeş, 16 Haziran’da MediaCat Kitapları’ndan çıkan ‘Satışın 10 Altın Kuralı’ adlı kitabını imzalayacak. İmza günü D&R Beyoğlunda 16:00-18:00 saatleri arasında gerçekleşecek.

Özdeş, 18 Haziran Pazartesi günü ise Hillside D&R’da olacak. İmza günü 18:30 – 20:30 saatleri arasında gerçekleşecek.

İnsan doğuştan satışçı mıdır? Ya da sonradan alınan eğitimlerle satışçı olmak mümkün müdür? Bu soruların cevaplarına yüzde yüz kanıtlanmış bir sonuç henüz verilmemiştir.

1999 yılından bu yana binlerce kişiye satış, satış yönetimi, sunum teknikleri, satış psikolojisi, duygusal zeka ve beden dili, zaman yönetimi gibi konularda eğitimler veren Taner Özdeş, kitabında bu soruların cevaplarını arıyor. Satışın bir insan işi olduğunu iddia eden Özdeş, Türkiye’de satışı meslek olarak edinmiş birçok kişiye yol gösterici olmayı, birikim ve tecrübelerini aktarmayı hedefliyor.İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.