T-box için hazırlanan yılbaşı kampanyası çok konuşulacak

Cem Boyner, şimdi de grubun markası T-box için hazırlanan yılbaşı kampanyasıyla çok konuşulacak. Kampanya sloganları da oldukça ilginç...

12.12.2008 - 11:15 | MediaCat

Geçtiğimiz hafta ‘İnsanlar alışveriş etmiyor, seks bile yapmıyor’ sözleriyle krizin yarattığı etkiyi açıklayarak dikkatleri çeken Cem Boyner, şimdi de grubun markası T-box için hazırlanan yılbaşı kampanyasıyla çok konuşulacak.

Kampanya sloganları da ilginç:’Bu yılbaşı kriz kışınıza kaçmasın’ ve ‘Ya al ya terket’

Geçtiğimiz hafta küresel kriz nedeniyle tüketicilerin içinde bulunduğu durumu ‘İnsanlar alışveriş etmiyor, kahve içmiyor, sinemaya gitmiyor, seks bile yapmıyor’ şeklinde açıklayarak dikkatleri üzerine çeken Boyner Grubu Murahhas Azası Cem Boyner., şimdi de grubun genç markası T-box’ın yılbaşı kampanyasıyla çok konuşturacak. ’Bu yılbaşı kriz kışınıza kaçmasın’ ve ’Ya al ya terket’ ilanlarıyla ’3 ürün alın, 2 ödeyin’ kampanyasını duyuran T-Box tüketicilerin de dikkatini çekmeye başardı.

Rafineri Reklam Ajansı tarafından hazırlanan reklam kampanyasıyla hem krizde morali bozulan tüketicileri eğlendirmeyi hem de yılbaşı öncesi satışlara bir hareketlilik getirmeyi hedeflediklerini söyleyen T-Box yönetimi, tüketicilerden çok olumlu tepkiler aldıklarını açıkladı. Tüketicilerin küresel krizden başka bir şey düşünemez olduğunu bu yüzden de morallerinin azaldığına dikkat çeken yetkililer, “Alışveriş moral işidir. Kampanyalarımızla tüketicilere biraz moral vermeyi planlıyoruz” dedi.

Kaynak: www.gazeteport.com.tr

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.