T-Box gökten kırmızı don yağdıracak!

Boyner Holding markalarından T-Box, 31 Aralık'ta Taksim'deki mağazasının çatısından aşağıya kırmızı don atacağını duyurdu...

25.12.2009 - 00:00 | MediaCat

Boyner Holding markalarından T-Box, 31 Aralık’ta Taksim’deki mağazasının çatısından aşağıya kırmızı don atacağını duyurdu .

Boyner Holding’in yaratıcı ve neşeli sloganlarıyla dikkat çeken sıkıştırılmış ürün markası T-Box, kırmızı donun yılbaşında şans getireceğine inananlar için özel bir etkinliğe imza atmaya hazırlanıyor. 31 Aralık günü saat 14:00’te Yılbaşı’na özel olarak Taksim İstiklal Caddesi’ndeki T-box mağazasının çatısından kırmızı don dağıtacak. Firma bu etkinliğin yanı sıra bir de kırmızı don giyme yarışması düzenliyor. 31 Aralık 2009 tarihine kadar T-box’tan alınan kırmızı donu en ilginç şekilde giyip fotoğrafını çekip don@t-box.com.tr adresine gönderenler arasından seçilen birinci T-box’tan 1000 TL’lik hediye çeki kazanacak.

DON GİYME YARIŞMASI
Don giyme yarışmasının birincisi ödül yanında kişi gelecek sezonun T-box modeli olma fırsatını da yakalayacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.