MediaCat

Susuz geleceğin dükkânı

Hollanda Dışişleri Bakanlığı ve Publicis Groupe, müdahale edilmemesi durumunda su krizinin marketlere yansımasını The Drop Store ile somutlaştırıyor.

Susuz geleceğin dükkânı

Birleşmiş Milletler Su Konferansı bu yıl 22-24 Mart tarihlerinde New York’ta Hollanda ortak evsahipliğinde düzenleniyor. Hollanda Dışişleri Bakanlığı ve ajansı Publicis Groupe Benelüks; siyasi liderleri, kanaat önderlerini ve çeşitli paydaşları su sorununa dikkat çekmek için bir araya getiren konferansı susuz gelecekten bir dükkânla, The Drop Store ile karşılıyor.

Günümüzde seller, kuraklık, temiz suya erişim gibi konular dünya nüfusunun yarısı için uzak bir ihtimal olarak algılanabilir ancak mevcut soruna dair harekete geçilmemesi durumunda kriz herkesin kapısını beklenenden çok daha önce çalabilir. The Drop Store, su krizinin sonuçlarını geniş ölçekte ele alıyor ve su kriziyle boğuşulan bir gelecekteki su ve diğer ürünleri tahmini fiyatlarıyla görücüye çıkarıyor.

The Drop Store’un farklı bir süpermarket deneyimi sunduğunu ifade eden Hollanda Dışişleri Bakanlığı Kapsayıcı Yeşil Büyüme Departmanı Direktörü René van Hell, “Mevcut tüm ürünler su sorunundan etkilenir. Fiziki ürünler ve fiyatları endişe verici boyutlarda etkilenecek. Su krizinin etkilerini ve bilimsel gerçekleri her bir ürün için değerlendirerek, suyun günlük yaşam üzerindeki etkisini inanılmaz derecede somut hale getiriyoruz” yorumunda bulunuyor.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

TheDropStore (@dropstore_org)’in paylaştığı bir gönderi

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

TheDropStore (@dropstore_org)’in paylaştığı bir gönderi

The Drop Store’a thedropstore.org adresinde göz atabilirsiniz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.