Stok değil, Shutterstock

Platform yeni kampanyasında içerik havuzunun derinliğine ve kreatiflere sunduğu ilhama vurgu yapıyor.

10.01.2019 - 10:32 | Arzu Nilay Kocasu

Dünyanın dört bir yanından 550 bin içerik üreticisinin katkılarıyla 150’yi aşkın ülkede hizmet veren Shutterstock, altı yılın ardından ilk reklam kampanyasının lansmanını gerçekleştirdi.

“It’s not stock, it’s Shutterstock” sloganıyla bir yandan görsel havuzunun derinliğini vurgularken diğer yandan platforma katkı sağlayan kreatiflere ilham verecek teknolojisinin altını çizmeyi hedefleyen Shutterstock’un yeni kampanyası reklam ajansı DiMassimo Goldstein imzası taşıyor.

Stok değil, Shutterstock

Stok değil, Shutterstock

“Yaratıcılık her büyüklükteki işletmeler için kritik bir görev haline geldi” diyor Shutterstock Küresel CMO’su Lou Weiss:

“Tüketici beklentileri çok yüksek -ortalama reklamlara veya görsel olarak sıkıcı internet sitelerine sahip şirketler yarışta geride kalıyor. Profesyonel kreatifler cezbedici görsellerimizi, çekici videolarımızı ve akılda kalıcı müziklerimizi keşfediyor ve her gün dünya genelinde binlerce yeni pazarlama kampanyasında kullanıyorlar. Kampanyamız, tüm bu inanılmaz ürünlerle platformumuza katkı sağlayan müthiş sanatçıları kutlamayı ve yaratıcılık gerektiren uğraşlara günbegün kattıkları olağanüstü değerin altını çizmeyi hedefliyor.”

Yapımı üç ay süren kampanya Avustralya, ABD, Birleşik Krallık ve Kanada’nın dijital mecralarında görücüye çıktı; önümüzdeki dönemdeyse Avrupa, Latin Amerika ve Asya’da da lansmanı gerçekleşecek.

KÜNYE

  • Reklamveren: Shutterstock
  • Reklam Ajansı: DiMassimo Goldstein
Kaynak: Bandt.com.au, Marcomm News

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.