Starbucks ve Dilara Koçak’tan sağlık dostu işbirliği

Beslenme Uzmanı Dilara Koçak, işbirliği kapsamında, Starbucks Türkiye için 12 farklı tariflik "Fit Menü" hazırladı.

05.04.2019 - 15:09 | MediaCat

Starbucks ve Dilara Koçak'tan sağlık dostu işbirliği

Starbucks, yeni Starbucks Mutfak konsepti için Beslenme Uzmanı Dilara Koçak işbirliğinde özel bir menü hazırladı. Vejetaryen ve glutensiz seçeneklerin de yer aldığı düşük kalorili yiyeceklerden oluşan menü nisan ayı itibarıyla Türkiye genelindeki Starbucks’lardan tüketicilerin beğenisine sunuldu.

Starbucks ve Dilara Koçak'tan sağlık dostu işbirliğiStarbucks’ın farklı beslenme ihtiyaçlarına ve günün farklı öğünlerine uygun alternatifler geliştireceği Starbucks Mutfak konseptinin ilk adımı olan Dilara Koçak imzalı Fit Menü’nün oldukça titiz ve uzun bir ekip çalışması gerçekleştiğini ifade eden Koçak, işbirliği hakkında şu yorumda bulundu:

“Global bir markanın mutfağına yerel lezzetler taşıması ve o coğrafyanın uzmanı olarak benimle çalışmasından mutluluk duyuyorum, umarım menüler beğenilir, tabii ki yorumlara ve yeni fikirlere her zaman açığız. Menü için ilk etapta büyük titizlikle 12 tarif hazırladık, besin değerleri, malzemeleri ve kişisel ihtiyaçlara hitap etmesi önceliğimiz oldu.”

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.