Starbucks tutkunları Barista’da

Starbucks Coffee tutkunları, şimdi Barista'nın takvim özelliği ile ajandalarını planlıyor, notlarını alıyor ve Starbucks'ın...

03.08.2010 - 00:00 | MediaCat

Starbucks Coffee tutkunları, şimdi Barista’nın takvim özelliği ile ajandalarını planlıyor, notlarını alıyor ve Starbucks’ın özel içecek ve yiyecek önerilerini takip edebiliyorlar.Starbucks Coffee, misafirlerine her alanda yenilikçi uygulamalar sunmaya devam ediyor. Bunlardan biri olan; masaüstü uygulaması Barista, kısa sürede 10.500’ü aşkın kişi tarafından www.kahvetutkusu.com adresinden indirilerek, kullanılmaya başlandı.

Bilgisayarınıza kolayca yüklenebilen Barista; Takvim, Yapılacaklar ve Güne Özel Öneriler bölümleri ile mükemmel bir ajanda özelliği taşıyor. Barista ile toplantı ya da randevularınızı Takvim’e not edebiliyor, yapılması gerekenleri ‘Yapılacaklar’ bölümünde bir liste haline getirebiliyor, ‘Güne Özel Öneriler’ bölümünde ise Starbucks’ın o güne özel yiyecek ve içecek önerileri ve Starbucks etkinliklerini takip edilebiliyor.

shiftdelete.net

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.