Star Doğuş Grubu’na satıldı!

Doğan Yayın Holding'in yaptığı açıklamada Star TV'nin 391.5 milyon TL'ye satışı için Doğuş Yayın Grubu ile görüşmelere başlanıldığı belirtildi.

03.10.2011 - 00:00 | MediaCat

Doğan Yayın Holding’in yaptığı açıklamada Star TV’nin 391.5 milyon TL’ye satışı için Doğuş Yayın Grubu ile görüşmelere başlanıldığı belirtildi.

Doğan Yayın Holding, dolaylı bağlı ortaklıkları Işıl Televizyon Yayıncılık A.Ş’nin (Star TV) hisse senetlerinin tamamının satışı ve devri konusunda Doğuş Yayın Grubu ile görüşmelere başlanıldığını duyurdu.

Kamuoyu Aydınlatma Platformu’nda Doğan Yayın Holding’in yaptığı açıklamada şunlar kaydedildi: "Söz konusu görüşmeler bahsi geçen hisse senetlerinin satışı ve devri ile sonuçlanabileceği gibi; görüşmelerin sonucunda hisse senetlerinin satışı ve devri gerçekleşmeyebilir. Bu vesile ile Şirketimiz kaynaklı olmayan haberlere itibar edilmemesi gerektiği hususunu bir kez daha hatırlatmak isteriz. Konu ile ilgili yeni bir durum ortaya çıktığı takdirde ilgili mevzuat hükümlerine uygun olarak kamuya açıklama yapılacaktır."

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.