Spark PR’a 4 yeni müşteri

Marka iletişimi, kurumsal iletişim, medya ilişkileri, kriz yönetimi, direkt marketing, etkinlik yönetimi...

14.11.2008 - 17:00 | MediaCat

Marka iletişimi, kurumsal iletişim, medya ilişkileri, kriz yönetimi, direkt marketing, etkinlik yönetimi, sponsorluk yönetimi ve tasarım alanlarında hizmet veren Spark PR, Avusturya’lı hediyelik sanat Tales on Wood, Bağdat Caddesi’nin en seçkin mekanlarından Palma d’Oro Restoran, uluslar arası ring sporları organizasyonları gerçekleştiren Topuz Production ve Gül İnşaat’ın Beykent’teki son konut projesi Vista Residanze’nin halkla ilişkiler ve marka iletişim çalışmalarını yürütecek.

Spark PR&ADV’nin hizmet verdiği diğer müşteriler arasında sektörün liderlerinden, Fischem Kozmetik, Tifaş Fuarcılık-marketingist, Euro Holding, Orient Palace Hotel ve Resorts zincirleri, Semerkand Yapı, Gül Yapı, Gül İnşaat, ETBİR- Et Üreticileri Birliği, Tergan Deri ve Ayakkabı, hizlial.com, Diamond Mücevharat, Nature Time Sağlık Ürünleri gibi birçok farklı sektörden müşteriye hizmet veriyor. Sektörün genç ve deneyimli şirketi Spark, Ayrıca, Pimaş Siding, Pimapen ve markalarının çizgi altı tasarım çalışmalarını da yürütüyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.