Sony Ericsson, walkman telefon ile Guinness’de

Sony Ericsson Walkman Telefon, Gig in the Sky isimli etkinlikle

07.02.2007 - 16:11 | MediaCat

Sony Ericsson Walkman Telefon, Gig in the Sky isimli etkinlikle gökyüzünde rock’n roll konseri düzenliyor.

Jamiroquai grubu, özel tasarımlı bir jette 200 kişilik davetli topluluğu için 7 Şubat’ta sahne alacak. Bu sıra dışı konser için Almanya Münih’ten havalanacak olan uçak, Avrupa’da gizli bir ülkeye iniş yaptıktan sonra, yine havaalanında bir konser daha gerçekleştirilecek.

Uçakta hazır bulunacak olan Guinness Rekorları temsilcisinin teyidiyle Sony Ericsson Walkman telefon uçak konseri, rekor kitaplarına “En Yüksek Konser” olarak girecek.

Ayrıca onser, Sony Ericsson müşterilerinin Walkman telefonlarına indirebilmeleri için yükleme olarak paylaşılacak.

Jamiroquai, daha önce böyle bir etkinlik yapılmadığını ve Gig in the Sky etkinliğinin bu anlamda, her zaman sınırları daha da zorlamayı temsil eden gelen rock’n roll kavramıyla büyük bir uyumu yakaladığını dile getirdi.

Etkinlik, aralarında W710, W850 ve W950’nin bulunduğu Sony Ericsson Walkman telefonlar için hazırlanan ‘Avrupa’ya uçmayı seviyorum’ kampanyasının bir parçası olarak düzenleniyor. Ağustos 2005’te yapılan ilk kampanya duyurusunun ardından firma, 15 milyondan fazla Walkman telefon satışı gerçekleştirdi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.