Söktaş Grubu’dan yeni bir marka: Moova

Söktaş Grubu, uzun yıllardır hazırlıklarını sürdürdüğü gıda yatırımını tamamladı

14.07.2011 - 00:00 | MediaCat

Söktaş Grubu, uzun yıllardır hazırlıklarını sürdürdüğü gıda yatırımını tamamladı.

On yıl önce ilk hazırlık çalışmalarını başlatan, altı yıl önce Efeler Çiftliği’ni kurarak yatırımlarını hızlandıran, son üç yılda süt üretip satan, son iki yılda ise yepyeni bir markanın mimarisine odaklanan Söktaş Grubu, bu uzun soluklu çalışmasıyla yarattığı değerleri artık tüketicilerle buluşturacak.

Söktaş Grubu gıda sektöründe kendi ürünlerini kendi markasıyla tüketicilerine sunma kararı aldı. Moova markasıyla piyasaya çıkacak olan ürünler, İstanbul Tamirane’de düzenlenen bir basın toplantısıyla kamuoyuna tanıtıldı.

Söktaş Grubu Yönetim Kurulu Başkan Vekili Muharrem Kayhan, Moova Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Hilmi Kayhan ve CEO’su Olcay Sunucu’nun katıldığı toplantıda Moova markasının mimarisi, yaratacağı değerler ve tüketicilere sunacağı yeni yaşam tarzı anlatıldı.

15 Eylül 2011 tarihinden itibaren raflardaki yerini alacak olan Moova, geniş bir ürün portföyünü tüketicilerinin beğenisine sunuyor olacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.