MediaCat

Software AG’de üst düzey atama

Darren Roos, Software AG Yönetim Kuruluna Avrupa, Orta Doğu ve Afrika bölgelerinden sorumlu COO olarak atandı.

Software AG’de üst düzey atama

Darren Roos, Software AG Yönetim Kuruluna Avrupa, Orta Doğu ve Afrika bölgelerinden sorumlu COO olarak atandı.

Software AG, Güney Afrikalı Darren Roos’un Ağustos 2011 itibariyle şirketin yönetim kuruluna COO (Operasyon Direktörü) olarak atandığını duyurdu. Roos EMEA (Avrupa, Orta Doğu ve Afrika) bölgesinden sorumlu olacak.

Darren Roos Software AG’ye 2005 yılında Güney Afrika Satış Müdürü olarak katıldı ve daha sonra 2006’da Ortadoğu ve Kuzey Afrika’dan da sorumlu oldu. 2008 yılında ise Darren Roos’un sorumlu olduğu bölgeler daha da genişletilerek Kuzey Avrupa’yı da kapsadı.

Darren Roos, “EMEA bölgesi, ileri bir eDevlet teknolojisine sahip olan İskandinav ve Ortadoğu ülkelerini ve dijital finansal servislere sahip İngiltere gibi dünyadaki gelişmiş BT pazarlarını içine alıyor. Software AG’nin benzersiz İş Süreçlerinde Mükemmeliyet portföyü ve müşterilerimizin başarıları için elzem olan sistemlere yönelik 40 yıllık deneyimi ile, böylesi dinamik bir bölgenin iş ihtiyaçlarını eksiksiz olarak karşılayacağımıza güvenim tam” diyor.

South Africa Universitesi Hukuk Fakültesi mezunu olan Darren Roos kariyer yaşamına ICT (Bilgi ve İletişim Teknolojileri) sektöründe Redflag Communications ve Dimensions Data şirketlerinde Satış ve İş Geliştirme görevlerinde bulunarak başlamıştı.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.