MediaCat

Sofia ve Migros’tan ormanlar için işbirliği

Markalar “Geleceğimiz İçin 10 Bin Fidan Hatıra Ormanı” projesinde buluştu.

Sofia ve Migros’tan ormanlar için işbirliği

Lila Group’un üst segment markası Sofia ve Migros, doğal ormanlarımızın devamlılığını sağlamak amacıyla yeni bir kampanyaya imza atıyor.

Kampanya kapsamında Migros mağazalarına özel olarak tasarlanmış Sofia 32’li tuvalet kağıtlarının ve üzerinde kampanya bilgisi bulunan tüm Sofia’ların satışından elde edilen gelirin bir kısmıyla TEMA Vakfı’na bağışta bulunulacak ve Geleceğimiz İçin 10 Bin Fidan Hatıra Ormanı oluşturulacak.

Kasım sonuna kadar devam edecek kampanyada Sofia ürünleri 12 – 25 Eylül tarihleri arasında Migroskop kapsamında indirimli fiyatlarla satışa sunulacak.

Lila Group CEO’su Alp Öğücü, işbirliğiyle ilgili, “Migros ve TEMA Vakfı gibi, ülkemizin iki önemli kurumuyla böylesine kıymetli bir projenin içinde yer almak bizim için mutluluk. Her iki kuruma da işbirlikleri için teşekkür ediyorum. Her zaman söylediğimiz gibi, kurum olarak ülkemiz ve dünyamız için sürdürülebilirlik ve sosyal sorumluluk ilkelerimiz gereği çevre konusu sahiplendiğimiz alanlardan biri. Her fırsatta endüstriyel ağaç tarımının, doğal ormanların korunması için önemini söylüyoruz. Bununla birlikte doğal ormanların artırılmasına yönelik de desteklerimiz oluyor. Geleceğimiz İçin 10 Bin Fidan Hatıra Ormanı projemiz de bu adımlardan biri. Çok yakın bir süre önce relansmanını yaptığımız doğada çözünebilen ambalaja da sahip olan Sofia markamızla bu amaca öncülük etmekten gurur duyuyor, projelerimizin iş dünyasına örnek teşkil etmesini arzu ediyoruz” değerlendirmesinde bulundu.

Son dönemde ülkemizin farklı yerlerinde çıkan orman yangınlarına, Kaz Dağlarında yaşananlara ve Amazon ormanlarında çıkan yangınlara da değinen Öğücü, ormanlarımızın zarar görmesinin acısını derinden hissettiklerini belirterek, “Bu farkındalık ve sorumluluk duygusuyla 2014 yılından bu yana yine Sofia markamızın öncülüğünde ülkemizde endüstriyel ağaç tarımını desteklemeye başladık. Dönem dönem hayata geçirdiğimiz projeler ve reklam kampanyalarıyla bu bilinci tüketiciler nezdinde de oluşturmak için çabaladık. Bu özel projeyle satış gelirlerimizin bir kısmını hatıra ormanlarına aktararak tüketicilerimizi de bu sürece dahil etmek istedik. Geleceğimiz İçin 10 Bin Fidan Hatıra Ormanı projemizin çıkış noktası da her zamanki doğal ormanları korumaya yönelik sorumluluk anlayışımızla oldu” diye konuştu.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.