MediaCat

Smartiks’in yeni satış ve pazarlama direktörü

Fatih Kılıçaslan, Smartiks’te Satış ve Pazarlama Direktörü olarak göreve başladı.

Smartiks’in yeni satış ve pazarlama direktörü

Fatih Kılıçaslan, Smartiks’te Satış ve Pazarlama Direktörü olarak göreve başladı.

CRM, Veriambarı/Kurumsal Zeka ve kurumlara özel yazılım geliştirme konularında Oracle, Microsoft gibi yazılım devleriyle işortaklığı yapan ve 2006 yılından beri birçok projeye imza atmış olan Smartiks Bilgi Teknolojileri A.Ş.’nin Satış ve Pazarlama Direktörü Fatih Kılıçaslan oldu. Kılıçaslan Smartiks’teki tüm satış ve pazarlama faaliyetlerinden sorumlu olacak.

1976 yılında Kayseri’de doğan Fatih Kılıçaslan İstanbul Teknik Üniversitesi Elektrik Mühendisliği Bölümü’nden mezun olduktan sonra, 2004 yılında yine İstanbul Teknik Üniversitesi’nde Enformasyon Sistemlerinin Tasarımı ve Yönetimi alanında Yüksek Lisans ve 2006 yılında İtalya’da MIP-Politecnico di Milano’da MBA eğitimini tamamladı.

Uzun yıllar VoIP, Dijital TV Yayıncılığı, SOA/BPM alanlarında kurumlara yönelik çözümlerde Ürün Müdürlüğü, İş Ortaklığı Yönetimi ve Müşteri Yöneticiliği yapmış olan Kılıçaslan, sırasıyla; AirTies, Indesit, Software AG’de birçok görevde bulundu.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.