Skype’lı Nokia’lar geliyor

Skype ve Nokia işbirliğine gitti. Bundan böyle Nokia cihazları, Skype yazılımıyla birlikte gelecek...

19.02.2009 - 11:44 | MediaCat

Skype ve Nokia işbirliğine gitti. Bundan böyle Nokia cihazları, Skype yazılımıyla birlikte gelecek. Uygulamaya ilk olarak, bu yılın üçüncü çeyreğinde Nokia Nseries ile başlanacak.

Skype ve Nokia, tüm Nokia mobil bilgisayarlar için dünyanın en ileri internet iletişimi deneyimini sunacak bir işbirliğine imza attı. Anlaşma koşullarına göre, Nokia cihazlarına Skype™ entegre edilecek. Başlangıç serisi olarak Nokia Nseries cihazlar seçildi. Nokia N97, 2009’un üçüncü çeyreğinde Skype deneyimini içeren ilk cihaz olacak.

Skype deneyimi, Nokia N97’nin adres defterinin bir parçasını oluşturacak. Böylece, Skype kişileri (contacts) online durumdayken görülebilecek ve anında mesajlaşma mümkün olacak. Dünya genelinde Nokia N97 sahipleri, Skype’tan Skype’a ücretsiz sesli görüşmeler yapmak için 3G ve WLAN teknolojilerinden de faydalanabilecekler. Ayrıca, sabit hatlara ve mobil cihazlara düşük maliyetli Skype aramaları yapılabilecek.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.