Siyasal İletişimciler Viyana’da buluşuyor

15. Avrupa Siyasal İletişim Danışmanları Birliği (EAPC) Konferansı bu yıl 7-8 Mayıs tarihlerinde Viyana’da yapılacak....

09.04.2010 - 00:00 | MediaCat

15. Avrupa Siyasal İletişim Danışmanları Birliği (EAPC) Konferansı bu yıl 7-8 Mayıs tarihlerinde Viyana’da yapılacak.

Avrupa, Asya ve Amerika’dan 25’in üzerinde konuşmacının yer alacağı konferansın bu seneki konusu politikada ve politik kampanyalarda duygular olacak. 

Konferansta yer alacak uzmanlar poltikacıların siyasal iletişim kampanyalarında neler hissettikleri ve bu tarz kampanyalarda politik aklın nasıl işlendiği gibi konulardan bahsedecekler.

Viyana SAS Radisson Otel’de gerçekleşecek konferansa katılıcak isimler arasında ‘Campaigning for Hearts and Minds’ adlı kitabın yazarı Ted Brader , ünlü psikolog Drew Westen, Eski Avusturya Şansölye Vekili  Erhard Busek, son dönemin en çok satan yazarlarından  George Lakoff  gibi önemli isimler de bulunuyor. Özellikle  George Lakoff’un bahsedeceği ‘Politik zihin’ ve Drew Westen’den dinlenecek ‘Politik beyin’ konuları konferansın en ilgi çekecek saatleri olacak.

Sınırlı sayıda katılım hakkının kaldığı 15.  Avrupa Siyasal İletişim Danışmanları Birliği konfernasına katılmak için EAPC’nin internet sitesini ziyaret edebilir ve online olarak rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Hemen kayıt için linke tıklayın: http://www.eapc2010.eu/home.php?il=4

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.