Sirius müşteri portföyüne yeni bir isim ekledi

Dünya Motorlu Deniz Sporları Federasyonu (U.I.M) ve İstanbul Offshore Kulübü (I.O.C.) tarafından; 2003 yılından bu yana düzenlenen...

27.04.2009 - 14:22 | MediaCat

Dünya Motorlu Deniz Sporları Federasyonu (U.I.M) ve İstanbul Offshore Kulübü (I.O.C.) tarafından; 2003 yılından bu yana düzenlenen ve 2008’den başlayarak Dünya Şampiyonası kategorisine alınan Türkiye Offshore 225 Şampiyonası, Sirius İletişim Yönetimi ile çalışma kararı aldı.

Sirius İletişim Yönetimi Genel Müdürü Rana Mercan “Böylesi önemli bir organizasyonun iletişim ajansı olarak seçilmekten dolayı çok mutluyuz. Sirius olarak, müşterilerimize dünyadaki gelişmeleri yakından takip ederek global ölçekte ve güncel sektörel gelişmeler ışığında hizmet vermeyi ilke edindik. Bu anlamda Türkiye Şampiyonası’ndan Dünya Şampiyonası kategorisine alınan Offshore yarışlarının adrenalin yüklü yolculuğunu tüm kamuoyuyla paylaşacak olmanın heyecanını yaşıyoruz” dedi.

Uluslararası Halkla İlişkiler Network’ü IPRN’ye üye olan ve müşterilerine Stratejik İletişim Danışmanlığı hizmeti vermek amacıyla kurulan Sirius İletişim Yönetimi, birlikte çalıştığı iş ortaklarına; marka iletişimi, kurumsal iletişim, kriz yönetimi, medya yönetimi, doğrudan pazarlama, etkinlik yönetimi, sponsorluk yönetimi ve tasarım hizmetlerini entegre bir bakış açısıyla sunuyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.