Sinpaş konkuru sonuçlandı

Temmuz ayının son haftası yeni medya planlama ve satın alma ajansını belirlemek için konkur açan Sinpaş sürecin sonuna geldi.

11.09.2012 - 00:00 | MediaCat

Halihazırda hizmet aldıkları OMD de dahil olmak üzere altı ajansı davet eden grubun konkurda  dinlediği diğer ajanslar Media Teamwork, Mediacom, Veritas, Vizeum  ve Zenith’ti. Değenlendirme sürecinin ardından Sinpaş, yola OMD ile devam etme kararı aldı.

Pazarlama ve Kurumsal İletişimden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Barış Ekinci, davet ettikleri altı ajansın sunumlarını dinledikten sonra dört ajansı kısa listeye bıraktıklarını, son olarak ajansların yaptığı yaratıcı öneriler ve sundukları çalışma şartlarını değerlendirdikten sonra karar verdiklerini belirtti. Beş yıldır çalıştıkları OMD’nin sunduğu şartları ve yaratıcı önerileri beğendiklerini söyleyen Ekinci, bu konkur neticesinde OMD ile aralarındaki iş birliğinin bir dinamizm kazandığını ve karşılıklı olarak heyecanlarının yenilendiğini ifade etti.

 

 

 

 

 

 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.