MediaCat

Sinan Çetin gömlek arıyor!

Uzaklarda aramasına pek de gerek yokmuş aslında.

Sinan Çetin gömlek arıyor!

Tudors’un herkesin kaliteli ve uygun fiyata giyinmesi gerektiğinin altını çizmek amacıyla ‘Gömlek Krallığı’ sloganıyla hayata geçirdiği reklam kampanyası, özellikle erkeklerin isteklerini modern çizgilerle karşılayarak sürekli kendini yenilediğinin mesajını vurguluyor.

Yönetmenliğini Barış Denge’nin yaptığı ve Plato Film imzası taşıyan reklam filminde, Sinan Çetin kamera karşısına geçiyor.

Reklam filminde, Sinan Çetin’in acil gömlek ihtiyacı doğuyor. Satın aldığı gömleğin fiyatını duyunca isyan bayrağı çeken Çetin, yolda rastladığı gençlere giydikleri gömleklerin fiyatını soruyor; aldığı yanıt karşısında şaşırıp kalıyor. Hemen ardından oyuncu Bora Cengiz’in de aynı mağazadan çıktığını görünce, pahalıya satın aldığı gömleğin pişmanlığı daha da artıyor.

Televizyonun yanı sıra Tudors’un web sitesinden ve sosyal medya hesaplarından da izlenebilen reklam filmi, outdoor, dijital ve radyo mecralarıyla da destekleniyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.