Şikayetvar’a 1 Milyon şikayet

Şikayetvar 1 milyonuncu şikayetçiye ulaştı. Volkan Sarıtaş, “Şikayetvar 2008 yılından itibaren şikayetlerimi tek paylaştığım platform. Çözüm odaklı çalışan bir firma” dedi.

18.11.2011 - 00:00 | MediaCat

10 yıldır faaliyet gösteren ve yılda 280 bin şikayet yayınlayan Şikayetvar, 1 milyonuncu şikayetçiye ulaştı. Site, 650 bin şikayetçi üye ve 4 bin kurumsal firma ile çalışıyor.
 
1 milyonuncu şikayetçi İstanbul’da yaşayan bankacı Volkan Sarıtaş, 2008 yılından itibaren Şikayetvar’a toplam 11 şikayet gönderdi.

Şikayetvar’a gönderdiği 1 milyoncu şikayetinde bir ayakkabı firmasından aldığı ve tabanı yırtılan ayakkabılarını şikayet etti.

Firmaların Şikayetvar’da yayınlanan tüketici sorunlarına büyük bir ilgi gösterdiğini kaydeden Sarıtaş, “Arkadaşım firma ile yaşadığı bir sorunu Şikayetvar’a yazmış ve şikayeti çözüme ulaşınca siteyi bana da tavsiye etti. Bunun üzerine banka ile yaşadığım sorunu ilk bende bankaya dahi iletmeden Şikayetvar’da paylaştım. Şikayetime hemen dönüş sağlandı ve çözüme ulaştırıldı. O tarihten itibaren bankalardan, gsm operatörlerine, elektronik aletlere ve giyim sektörüne kadar firmalarla ilgili yaşadığım her sorunu sadece Şikayetvar’a ilettim. Sitede yayınlanan şikayetlere firmalar büyük bir ilgi gösteriyor ve şikayet yönetimlerini çok başarılı yürütüyorlar. 1 milyonuncu şikayetimden sonra da aldığım kombi ile ilgili şikayetimi yine Şikayetvar’a bildirdim. Ayrıca Şikayetvar satın alma kararlarımda da tek referans kaynağım” dedi.
 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.