Sevgililer Günü’ne özel İngilizce seti

Dragoman Akademi Sevgililer Gününe özel İngilizce seti hazırladı.

14.02.2011 - 00:00 | MediaCat

Dragoman Akademi Sevgililer Gününe özel İngilizce seti hazırladı. Butik ve kişiye özel eğitim veren Dragoman Akademi, Express Yourself – Kendini İfade Et serisinin üçüncü kitabı “Flirt Cards”ı Sevgililer Gününe özel bir sunumla öğrencilerine ve müşterilerine ulaştırdı.
 
Express Yourself projesinde üç kart seti hazırlandı. Birinci set öğrencilerin duygu ve düşüncelerini daha kolay ve daha zengin kelimelerle ifade etmelerini sağlayan “Feelings Cards”tı. Bunu iş İngilizcesine odaklanan “Bizz Buzz” izledi. Lansmanı Sevgililer Gününde yapılan “Flirt Cards” ise Sosyal İngilizceyi geliştirmeyi hedefliyor.
 
Dragoman Akademi Özel Eğitimler Uzmanı ve projenin fikir babası Ümit Özaydın, yeni yayınlarıyla ilgili şunları söyledi: Öğrenci analizlerimize ve başvuru profillerine göre her yüz profesyonelden ellisi İngilizce anlıyorum, ama konuşamıyorum; kendimi istediğim gibi ifade edemiyorum, diyor.”

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.