MediaCat

Serdal Mermer Elsys kadrosunda

Bilişim danışmanlığı hizmeti sunan Elsys, İş Analitikleri ve Teknoloji Direktörlüğü görevine Serdal Mermer’in getirildiğini açıkladı.

Serdal Mermer Elsys kadrosunda

Bilişim danışmanlığı hizmeti sunan Elsys, İş Analitikleri ve Teknoloji Direktörlüğü görevine Serdal Mermer’in getirildiğini açıkladı. İstanbul Teknik Üniversitesi’nde İşletme Mühendisliği lisans eğitimi alan Serdal Mermer Elsys’den önce Novartis, Doğan Grup Şirketleri, T-Systems Türkiye, SAP Türkiye ve Bimsa gibi farklı kuruluşlarda Finansal Denetmen, Danışman ve SAP Grup Yöneticisi olarak görev yaptı.

Özel Ortadoğu Lisesi’nden 1992 yılında mezun olduktan sonra İstanbul Teknik Üniversitesi’nde İşletme Mühendisliği lisans eğitimi alan Serdal Mermer ilk iş deneyimini Novartis’de Planlama Asistanı olarak edindi. Mermer 1998’den Elsys’e katıldığı 2011 yılına değin Doğan Grup Şirketleri, T-Systems Türkiye, SAP Türkiye gibi pek çok kuruluşta finansal denetmenlik, SAP danışmanlığı ve yöneticilik görevlerini sürdürdü. Son olarak Bimsa’da Danışmanlık ve Destek Merkezi Müdürü görevini yerine getiren Serdal Mermer İş Analitikleri ve Teknoloji Direktörü olarak Elsys’e katılmış bulunuyor.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.