SENİN HİKAYEN NE?

Hikaye anlatmak, evrensel bir insan faaliyetidir. Her toplum, tarihin her döneminde hikayeler anlatmış ve bu hikayelere dikkatle ve tutkuyla kulak vermiştir. İnsanlar birbirlerine kim olduklarını, nereden geldiklerini, ne kadar benzersiz olduklarını, nelere inandıklarını hikayelerle anlatır. Hikayeler onların geçmişteki anılarını ve geleceğe yönelik umutlarını içerir. Hikayelerin bir yararı daha vardır: Hikayeler, rekabet avantajı elde etmek için […]

24.12.2009 - 00:00 | MediaCat

Hikaye anlatmak, evrensel bir insan faaliyetidir. Her toplum, tarihin her döneminde hikayeler anlatmış ve bu hikayelere dikkatle ve tutkuyla kulak vermiştir. İnsanlar birbirlerine kim olduklarını, nereden geldiklerini, ne kadar benzersiz olduklarını, nelere inandıklarını hikayelerle anlatır. Hikayeler onların geçmişteki anılarını ve geleceğe yönelik umutlarını içerir.

Hikayelerin bir yararı daha vardır: Hikayeler, rekabet avantajı elde etmek için elinizdeki en güçlü, bugüne dek en çok ihmal edilmiş araçtır.

Oysa farkında olsanız da olmasanız da şirketinizin anlattığı bir hikayesi zaten vardır. Senin Hikayen Ne? bu hikayeleri kontrol altına almanıza ve kendi yararınıza kullanmanıza yardımcı olacak. Ryan Mathews ve Watts Wacker unutulmaz bir hikaye yaratmanın, bu hikayeyi inanılır kılacak altyapıyı oluşturmanın, günümüzde tüketiciye yönelik amansız mesaj bombardımanı arasında hikayenizin öne çıkmasını sağlamanın sırlarını açıklıyor. 

Pazarlama, satış, yatırımcı ilişkileri, istihdam, değişim yönetimi ve daha pek çok konuda hikayelerin inanılmaz gücünü ortaya çıkarıyor.

Her yönetici, her girişimci, her pazarlama, satış ve iletişim sorumlusu için vazgeçilmez teknikler sunuyor.

HİKAYELERİN ON İŞLEVİ
Hikayelerin şirketiniz için yapabileceklerini keşfedeceksiniz

BAĞLAMIN ORTADAN KALDIRILMASI
Geçmiş artık geleceği tanımlamaya yetmediğinde hikayeler anlatacaksınız

EN ÖNEMLİ BEŞ HİKAYE TEMASI
Kitlelerinizin anlayacağı ve inanacağı temaları bulacaksınız

UYGULAMALI HİKAYE ANLATIMI 101
Sektörünüz, şirketiniz, markanız ve sizin için hikaye anlatımını öğreneceksiniz

HİKAYE MALZEMELERİNİZİ USTALIKLA KULLANMAK
Hikayelerinizi daha ilgi çekici, daha inanılır ve kesinlikle unutulmaz kılacaksınız

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.