Selva Uğur Yücel’le devam dedi

Bizim Usul Makarna Selva, reklam kampanyalarına bu yıl da ünlü oyuncu Uğur Yücel’le devam ediyor...

15.04.2010 - 00:00 | MediaCat

Bizim Usul Makarna Selva, reklam kampanyalarına bu yıl da ünlü oyuncu Uğur Yücel’le devam ediyor. Son iki yıldır sevilen dizi “Canım Ailem” de canlandırdığı Samim karakteri ve yönettiği “Ejder Kapanı” filmiyle büyük beğeni toplayan Uğur Yücel, bu yıl da Selva’nın reklam yüzü olmaya devam ediyor.  

2009 kampanyasında mutfağa girerek bir şef edasıyla ailesine Selva makarnalarıyla bir ziyafet sofrası hazırlayan ünlü oyuncu bu yılki reklamlarda ailesiyle izleyici karşısına çıkıyor.

Reklam filmini izlemek için tıklayınız

Uğur Yücel’i oğlu ve gelininin verdikleri bir akşam yemeğinde dünürleriyle birlikte görüyoruz. Reklam filminde yeni evli çift, makarnanın Türk usulü yemeklerle ne kadar uyumlu olduklarından bahseden anne babalarını yanlış anlıyor ve ortaya sit com tadında bir komedi çıkıyor.  

Mizah anlayışıyla Türk halkının gönlünde taht kuran Uğur Yücel, performansıyla reklam filmini daha da keyifli hale getiriyor. Uğur Yücel’in rol aldığı Selva’nın yeni reklam filmi yarın televizyon başta olmak üzere tüm reklam mecralarında yer almaya başlıyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.