MediaCat

Seks Danimarka’yı kurtarabilir mi?

Danimarkalı turizm şirketi düşen doğum oranını kurtarmak için kolları sıvadı.

Seks Danimarka’yı kurtarabilir mi?

Danimarkalı turizm şirketi Spies Rejser, ülkenin geleceği adına oldukça önemli sosyal sorumluluk kampanyası başlattı. Ülkede geçtiğimiz yıl gözlemlenen doğum oranının son 27 yılın en düşük değeri olması nedeniyle Danimarka‘nın geleceğinin tehlikede olduğunu hisseden şirket, halkı ‘Danimarka için Yap!’ kampanyasına katılmaya çağırıyor.

Araştırmaların çiftlerin seyahatleri sırasında daha fazla cinsel ilişkiye girdiklerini göstermesinden yola çıkan şirket, bu bilgiyi neredeyse tüm Danimarkalı çocukların yüzde 10’unun tatiller sırasında anne rahmine düştüğü gerçeği ile birleştirerek, müşterilerini daha fazla seyahat etmeye çağırıyor. Şirket, bunun ülkenin geleceği için ne kadar önemli olduğunun altını çizerken ‘bizim işler açısından da iyi olacak’ demekten çekinmiyor.

Tüm Danimarka nüfusunun 5,5 milyonun biraz üzerinde olduğu düşünülürse, Spies Rejser’in ‘ovulasyon dönemi indirimleri’ filminin YouTube‘da 3,5 milyonun üzerinde izlenmiş olması, Danimarka’nın geleceğinin şimdiden güvene altına alınmaya başladığının bir göstergesi olsa gerek.

Kaynak: Design Taxi

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.