Seda Sayan ve oğlu Lay’s reklamında

“Yiyin Gari” sloganıyla milyonların gönlüne taht kuran Lay’s’in sevimli yüzü Ayşe Teyze’den sonra Seda Sayan da Lay’s yıldızı oldu. Seda Sayan’ın oğlu Oğulcan Engin ile...

08.01.2010 - 00:00 | MediaCat

“Yiyin Gari” sloganıyla milyonların gönlüne taht kuran Lay’s’in sevimli yüzü Ayşe Teyze’den sonra Seda Sayan da Lay’s yıldızı oldu. Seda Sayan’ın oğlu Oğulcan Engin ile kamera karşısına geçtiği Lay’s’in yeni reklam kampanyasının sloganı “Paylaş, hayat tatlansın’’.

Filmin müziklerini de Sayan’ın sanatçı eşi Onur Şan yaptı.

Seda Sayan ile anlaşan Lay’s, cips severlere paylaşmayı teşvik eden yeni reklam kampanyasıyla seslendi. 8 Ocak itibariyle yayınlanacak reklam filminde Seda Sayan’ı, sıcak ve samimi bir ev ortamında, en sevdiği patates cipsi olan Lay’s’i en sevdikleriyle paylaşırken ve  “Lay’s, Sensiz Boğazımdan Geçmiyor” derken izleyeceğiz. Sayan’a reklamda eşlik eden sürpriz isim ise sanatçının oğlu Oğulcan Engin oldu. Sayan’ın eşi Onur Şan ise reklam filminin müziklerini üstlenen isim oldu.

Doğal ve eşsiz tatları bir araya getiren, yenilikçi patates cipsi Lay’s, Seda Sayan ile pazardaki yerini daha da sağlamlaştırmayı hedeflerken, toplantıda konuşan Frito Lay Pazarlama Direktörü Özlem Öztekin konuşmasında şunları söyledi :

“Lay’s, özünde doğallığı ve aile markası olma özelliğini barındıran bir marka. Lay’s’in yeni reklam kampanyası için Seda Sayan’ı seçmemizde, Seda Sayan’ın doğal ve samimi kişiliğinin yanı sıra, ailenin ve paylaşımın önemine yürekten inanıyor olması da etkili oldu” . Lay’s’in son dönemde kazandığı başarılara da değinen Öztekin şöyle devam etti: “2003 yılında başlayan Ayşe Teyze iletişimimiz Lay’s markasına önemli katkılar yaptı. 2002 yılından 2009’a kadarki 7 yıllık dönemde Lay’s satışları yüzde 504 oranında büyüme gösterdi. Aynı dönemde patates cipsi pazarında Lay’s’in payı da 19 puan artı. Seda Sayan’ın katkılarıyla pazar payımızı daha da artırmayı ve başarılı sonuçlara ulaşmayı hedefliyoruz. Hepimizin bildiği gibi kendisi bir süre önce kardeş markamız Pepsi ile de çalıştı ve önemli başarı kazandırdı.”

“Lay’s. Paylaş, hayat tatlansın” başlığı altında sürdürülecek reklam kampanyası, reklam ajansı BBDO tarafından hazırlandı ve reklam filminin yönetmenliği Can Ulkay tarafından gerçekleştirildi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.