Seda Sayan, Days in Colours’ın yeni yüzü

Days in Colours, 2010-2011 Sonbahar-Kış Sezonu’na müthiş bir kampanya ile başladı. Yapılan anketlerde...

26.10.2010 - 00:00 | MediaCat

Days in Colours, 2010-2011 Sonbahar-Kış Sezonu’na müthiş bir kampanya ile başladı. Yapılan anketlerde Türkiye’nin en güvenilir sanatçısı seçilen Seda Sayan, Days in Colours’ın reklam yıldızı oldu…

Reklam, fotoğraf çekimleri ve Katalog için kamera karşısına geçen sanatçı, birbirinden güzel, rengârenk ürünlerle birlikte büyüleyici pozlar verdi. Sayan, Days in Colours’ın yeni sezon tasarımlarına hayran kaldığını belirterek, “Renklere, desenlere bayıldım. Cıvıl cıvıl coşturuyor insanı. Hangisini alacağımı şaşırdım. Days in Colours ürünleriyle 2011’de evimin kapılarını rengârenk bir dünyaya açmış olacağım.” dedi.

Reklam kampanyası başlamadan ev tekstilinin ilk ürün gamlarını Türkiye’nin en seçkin mağazalarında satışa sunduklarını ve çok büyük bir ilgiyle karşılaştıklarını belirten Days in Colours’ın yaratıcısı Bahadır Örsoğlu “Kısa bir süre içerisinde ürünlerimiz tükendi. Bu durum bizi çok mutlu etti. Şimdi üretici fabrikalarımız siparişleri yetiştirebilmek için çift vardiya çalışıyor.  Türkiye’nin en güvenilir sanatçısı Seda Sayan, yine tüketicinin tanımıyla en güvenilir ve en şık marka olan Days in Colours’la buluştu. Sayan’ın sıcaklığı, samimiyeti ve işindeki profesyonelliği yaptığımız reklam, katalog çekimlerine de yansıdı. Çok güzel bir reklam filmi oldu. Halkımızın ürünlerimiz kadar reklam filmini de seveceğine inanıyoruz” diye konuştu.