‘Security Gates’ reklam mecrasında yeni bir marka

Maji Network, Flo - Polaris markalarını alışveriş merkezlerinde “Security Gates” reklam mecrasıyla buluşturdu...

04.05.2010 - 00:00 | MediaCat

Maji Network, Flo – Polaris markalarını alışveriş merkezlerinde “Security Gates” reklam mecrasıyla buluşturdu. Flo – Polaris Anneler günü için hazırladığı kampanyada 99 TL üzeri alışverişlerde pırlantalı inci küpe hediye ediyor. Flo – Polaris dev reklam kampanyasının duyurumunu Türkiye çapında 22 Alışveriş Merkezi’ nde  “Maji Network”un Security Gates mecrasıyla yaptı. 

İstanbul ve diğer iller olmak üzere Türkiye’nin en seçkin alışveriş merkezlerinde  tanıtımı gerçekleşen kampanya 20 Nisan – 15 Mayıs tarihleri arasında yer alacak.

İstanbul’da Carrefour Ümraniye AVM’ den Neo Marin AVM‘ye; diğer illerde Ankamall AVM’den Forum Trabzon AVM’ye kadar geniş bir networkle tanıtılan kampanya simdiden büyük ilgi uyandırdı.

Dev markalar Security Gates’i tercih etmeye devam ediyor. Flo – Polaris’in yanı sıra; Activex, Fairy, Carte’ Dor markaları da “Security Gates” reklam mecrasını tercih eden son markalar arasında yer alıyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.