Şebeke’nin jean fikri!

Kuruluşundan itibaren reklam dünyasında farklı bir soluk olmayı başaran Şebeke Creative Team yeni bir alana girdi...

12.01.2010 - 00:00 | MediaCat

Kuruluşundan itibaren reklam dünyasında farklı bir soluk olmayı başaran Şebeke Creative Team yeni bir alana girdi.

Kısa bir süre sonra genç tüketicileri Şebeke markalı bluejean’le buluşturacak olan reklam yaratıcıları, bu girişimin hayata bakışlarıyla birebir örtüştüğünü söylüyorlar.

Rahatlığın ve özgürlüğün bir yansıması olan jean; Şebeke gibi hayatı özgürlük kulvarında yaşayanlar için çok uygun bir ürün. Şebekeciler, yaratacağımız markanın da felsefemize uygun olması gerekirdi diyorlar. Jean’le birlikte yine Şebeke markalı thi-shirtlerin de piyasada özellikle gençler tarafından yoğun ilgi görmesi bekleniyor. 

Konuyla ilgili görüşlerine başvurduğumuz Şebeke Başkanı Serkan Bayer’in yeni girişimleriyle ilgili olarak "Canı sıkılan ve bu nedenle de çevresindeki sıkıcı ortamı değiştirmeye çalışan Şebeke, reklam dünyasına bir manifestoyla merhaba demişti. Ev ve işyeri arasına sıkışan yaratıcı reklamcılığa olan bakış açımız, her geçen gün ruhundan uzaklaşan düşünsel üretimi, sağlıklı bir noktaya çekme savaşımını vermeyi gerektiriyordu. Artık her konuda kalıpların dışına çıkmak ve ezberi bozmak zorunluluğu var. Belki yıkmadan, ama aşındıra aşındıra değiştirmek kaçınılmazdı… Bu tavrımızın yansıması; felsefemizi çok uygun gördüğümüz Şebeke markalı bluejeanler. Şebeke’nin reklam dünyasından sonra, tekstil sektöründe nasıl farklı bir dil yaratacağı şimdi herkes için merak konusu.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.