Sarkozy reklam yıldızıymış

Elysee sarayının eski modeli, artık yalnızca Fransız first lady Carla Bruni değil. Fransa Cumhurbaşkanı...

04.11.2009 - 00:00 | MediaCat

Elysee sarayının eski modeli, artık yalnızca Fransız first lady Carla Bruni değil. Fransa Cumhurbaşkanı Nicolas Sarkozy de küçükken toz çamaşır deterjanı reklamında oynamış.

1967’de yayımlanan Bonux marka deterjanın reklamındaki Sarkozy’yi teşhis etmek çok güç çünkü küçük Nicolas’ın siyah saçları fotoğrafta rengi açılıp sarıya çevrilmiş. Reklamın basıldığı yıl 12 yaşında olan Sarkozy fotoğrafta çok daha küçük görünüyor, dolayısıyla fotoğrafın ne zaman çekildiği tam olarak bilinmiyor.

Paketlerdeki küçük oyuncak armağanlarıyla ünlü markanın tanıtımında, küçük Nicolas oyuncak bir model uçak tutuyor. Sarkozy’nin babası Pal Sarkozy de Nagy Bocsa, Bonux markası için bir çizer olarak çalışırken, bu tanıtım fikrini hayata geçirmiş ve model olarak da bugünün Fransız Cumhurbaşkanı olan küçük oğlunu kullanmış. Babasıyla derin anlaşmazlıklarla dolu bir ilişkisi olduğu bilinen Sarkozy, daha önce “Çocukluğumdan memnun değildim” diyerek kötü bir çocukluk geçirdiğini itiraf etmişti. (The Daily Telegraph)

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.