MediaCat

Sardis’ler sahiplerini buluyor

Finans sektörünün en’lerini ödüllendiren Sardis Ödülleri’nin kazananları 29 Eylül’de MediaCat’in tüm online platformlarında eşzamanlı olarak gerçekleştirilecek yayınla açıklanacak.

Sardis’ler sahiplerini buluyor

Bankalar, sigorta şirketleri, finansal teknoloji şirketleri, diğer finansal kuruluşlar ve bu kuruluşlara hizmet veren ajansların en yenilikçi projelerini ve üstün pazarlama başarılarını kutlamak üzere hayata geçirilen Sardis Ödülleri ikinci kez sahiplerini bulmaya hazırlanıyor.

Bayazıt Yönetim ve Danışmanlık Hizmetleri Kurucusu Tayfun Bayazıt’ın jüri başkanlığında, sektörün birbirinden deneyimli 27 ismi tarafından gerçekleştirilen titiz değerlendirme sürecinin ardından 3 ana bölüm ve 55 kategoride başvuruya açılan Sardis Ödülleri’nde biri Büyük Ödül olmak üzere toplam 45 ödül sahiplerini bulacak. Ödül töreni, 29 Eylül Salı günü 21:00 – 23:00 saatleri arasında MediaCat’in tüm online platformlarında eşzamanlı olarak yayınlanacak. Törende Yılın En İnovatif Finansal Kuruluşu, En Yaratıcı Finansal Kuruluşu ve En Sorumlu Finansal Kuruluşu da açıklanacak.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.