SAP’de üst düzey atama

SAP Güney EMEA Bölge Başkanlığına atanan isim belli oldu.

21.07.2020 - 16:56 | MediaCat

75 ülkede 24 ofis ve yaklaşık 5 bin çalışanıyla faaliyet gösteren SAP’de Güney Avrupa (İtalya, İspanya, Portekiz, Türkiye, Yunanistan, İsrail), Orta Doğu ve Afrika’dan oluşan Güney EMEA Bölgesi’in başkanlığına Claudio Muruzabal atandı.

SAP ailesine 2015 yılında, SAP Latin Amerika ve Karayipler Başkanı olarak katılan Claudio Muruzabal, daha önceküresel yönetim ve BT danışmanlık şirketi NEORIS’de CEO olarak çalışıyordu. SAP Güney EMEA Bölge Başkanlığı görevini Steve Tzikakis’en devralan Muruzabal’ın ataması hakkında konuşan SAP Müşteri Başarısından Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Adaire Fox-Martin; “Claudio Muruzabal’ın liderliği, sağlam ilişkiler kurarak müşterilerimize güçlü iş sonuçları ve olağanüstü deneyimler sunmayı temel alıyor. Güney EMEA bölgesindeki müşterilerimizin Claudio’nun uzmanlığından büyük bir değer elde edeceklerine eminim. Steve Tzikakis, SAP’de görev yaptığı 12 yıl boyunca müşterilerimiz için çok başarılı sonuçlara imza attı. Kendisinin müşterilerimize ve SAP’ye yaptığı katkıların etkisi önümüzdeki yıllarda da devam edecektir” yorumunu yaparken, Claudio Muruzabal yeni göreviyle ilgili şu açıklamada bulundu:

“23 binden fazla müşterimizin ve 19 binden fazla iş ortağımızın bulunduğu Güney EMEA Bölgesi’nde bu yeni görevi üstlenmekten onur ve heyecan duyuyorum. Güney EMEA, SAP için dinamik bir pazarı temsil ediyor ve bu bölgede önemli büyüme fırsatları var. Müşterilerimizin SAP’ye yaptıkları yatırımdan fayda sağlamalarına ve potansiyellerinin tamamına ulaşmalarına yardımcı olmayı dört gözle bekliyorum.”

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.