Samsung’dan mutluluk hikâyeleri

Markanın yeni reklam kampanyası yayında.

19.08.2019 - 15:22 | MediaCat

Samsung'dan mutluluk hikâyeleri

Yaptığı bir araştırma sonucunda tüketicilerin yüzde 95’inin QLED TV’lerden memnun olduğunu gören Samsung, QLED TV Mutlu Müşteri Hattı projesini hayata geçirdi.

Mutlu Samsung müşterilerinin deneyimlerinin tüketicilerle paylaşılması ve  hikâyelerinin geniş kitlelere ulaştırılması amacıyla hayata geçirilen proje kapsamında görüntü kalitesi, tasarım ve akıllı özellikler bakımından Samsung televizyonlarından mutlu olan tüketicilerin hikâyelerinin anlatıldığı üç reklam filmi hazırlandı.

Cheil Türkiye imzalı filmlerin ilkinde Samsung QLED TV modellerini kullanan tüketiciler evlerinde sinemadaymışçasına film keyfi yaşıyor, misafirler ise sinemadan ziyade evde film izlemeyi tercih ediyor.

Samsung QLED TV’de yüzde 100 renk hacmi ve capcanlı futbol moduyla maç keyfini stattaymış gibi yaşayan bir tüketicinin hayatına konuk olduğumuz ikinci filmde misafirler stadyuma gitmektense evde kalmayı tercih ediyor.

Üçüncü filmde ise evinde kablo kalabalığına ve siyah televizyon ekranına bakan mutsuz bir tüketici, Samsung QLED TV’si olan arkadaşının evinde Ambiyans Modu’yla tanışıyor.

Proje kapsamında seçili Samsung satış noktalarına telefonlar yerleştirilecek. Mağaza ziyaretçileri, yerleştirilen telefon çaldığında QLED televizyonlarından memnun olan Samsung müşterilerinin deneyimlerini dinleme olanağını bulacak.

KÜNYE

  • Reklamveren: Samsung Electronics Türkiye
  • Reklamveren Temsilcisi: Erkan Yıldırım, Berk Saraloğlu, Mert Uygur, Merve İdil Gürleyendağ, Sündüz Eylül Yurter
  • Reklam Ajansı: Cheil Türkiye
  • Medya Planlama: Publicis One Türkiye
  • Prodüksiyon Şirketi: Shortcut
  • Sosyal Medya: Cheil Türkiye
  • Mecra: Dijital

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.