Samsung’dan mutlu servis hikâyeleri

Markanın yeni reklam kampanyası yayında.

29.11.2019 - 11:05 | MediaCat

Samsung'dan mutlu servis hikâyeleri

“Sizin yüzünüzdeki gülümseme, bizim yaptığımız her şeyin ötesinde” mottosuyla hareket eden Samsung Electronics Türkiye, tüketiciye satış sonrası serviste yaşattığı gerçek hikâyelerden uyarlanan üç yeni reklam filmi yayınladı.

Sunduğu hizmetle markanın tüketicilerin mutluluklarına nasıl ortak olduğunun anlatıldığı filmlerin ilkinde Hülya Teyze, Samsung Yetkili Servis’e giderek telefonunun bozulmuş olabileceğini söylüyor. Arızanın muhtemel nedeni sorulduğunda, torununun sosyal medya uygulaması kurduğunu ancak hiçbir etkileşimin gerçekleşmediğini söyleyen Hülya Teyze’yi mutlu görebilmek adına tüm ekip Hülya Teyze’ye arkadaşlık isteği gönderiyor ve Hülya Teyze’nin ilk paylaşımı da servis çalışanlarıyla çekildiği selfie oluyor.

Kampanyanın ikinci filminde televizyondaki arıza nedeniyle en sevdiği çizgi filmi izleyemeyen ve dolayısıyla da mutsuz olan işitme engelli çocuğun yüzü Samsung servis çalışanlarınca güldürülüyor.

Son filmdeyse çağrı merkezini arayarak, telefonda kendisinin çekmediği fotoğrafların olduğunu söyleyen renk körü Seyit Amca, fotoğrafları çeken kişinin, kendisine renkleri öğretme niyetindeki torunu olduğunu öğreniyor. Dede ve torunun mutluluğuna, telefonun öteki ucundaki servis çalışanı da ortak oluyor.

KÜNYE

  • Reklamveren: Samsung Electronics Türkiye
  • Reklam Ajansı: Cheil Türkiye
  • Prodüksiyon Şirketi: Public Film
  • Yönetmen: Bertan Başaran

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.