Samsung Saran Holding’le işbirliği yapıyor

Samsung Electronics, Türkiye’de Saran Holding ile gerçekleştirdiği işbirliğini düzenlenen basın toplantısında duyurdu.

27.01.2012 - 00:00 | MediaCat

Samsung Electronics, Türkiye’de Saran Holding ile gerçekleştirdiği işbirliğini düzenlenen basın toplantısında duyurdu.

Yapılan anlaşma ile Samsung Electronics ve Saran Holding; Warner Bros., Walt Disney ve RHI Entertainment seçilmiş içeriklerinin, akıllı cihazlardaki tüm dijital yayın haklarının, üç yıl süresince Samsung Electronics’e ait olmasına ilişkin anlaşmaya vardı.

İş ortaklığı doğrultusunda Samsung Electronics; eğlence sektörünün dev isimlerinin sürekli yenilenen içeriklerini Samsung Smart TV, akıllı telefon ve tablet kullanıcılarına sunacak.

Bu işbirliği Samsung Electronics Türkiye Başkanı SungYong Hong ve Saran Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sadettin Saran’ın katılımı ile gerçekleşen imza töreni ile resmileşti.

İşbirliği kapsamında sadece Samsung ‘Akıllı Cihaz’ kullanıcılarına, her ay güncellenecek şekilde, yıl boyunca 200 film, 150 bölüm dizi ve 150 bölüm çizgi film, bedelleri Samsung Electronics tarafından karşılanacak şekilde sunulacak. Bunun yanı sıra, vizyondan yeni inmiş bir kısım içerik de ücretli olarak izlenebilecek. Türkiye’de hayata geçen bu proje, önemli küresel markalar; Samsung Electronics, Warner Bros., Walt Disney ve RHI Entertainment’ın bu kapsamda gerçekleştirdiği ilk uygulama olması ile de dikkat çekiyor.

Samsung Electronics Türkiye Başkanı SungYong Hong; “Samsung son altı yıldır düz ekran TV pazarının lider markası konumunda. Şu anda 3D ve Akıllı televizyon pazarının da lideri konumundayız. Samsung olarak içeriğin, Akıllı Teknoloji deneyimlerini zenginleştirdiğinin bilinci ile dünyanın en zengin içerik hizmeti sunan markası olmayı da hedefliyoruz. Dolayısı ile, bir yandan dünyanın en Akıllı cihazlarını geliştirirken, bir yandan da, şüphesiz her şeyin en iyisini hak eden müşterilerimize zengin, güncel, eğlenceli ve yüksek kalitede içerik sunabilmeye öncelik veriyoruz.
Akıllı Cihaz kullanıcılarımıza; ‘Samsung Smart Club’ adını verdiğimiz; eKitap, müzik ve binlerce akıllı uygulama barındıran, zengin ve kaliteli bir içerik platformu sunuyoruz. Saran Holding ile kurduğumuz bu iş ortaklığı, bireysel ve ev eğlencesi alanında gücümüzü bir kez daha kanıtlıyor. Samsung olarak ‘Akıllı Dünya’nın en akıllısı’ olmaya devam ediyoruz” dedi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.