Samsung Beyaz ‘Çaresiz Ev Kadınları’nın 5. sezon sponsoru oldu

Beyaz eşya teknolojisiyle ev kadınlarına pratik çözümler sunrak, ödüllü tasarımlarıyla ev hanımlarının...

20.01.2009 - 15:09 | MediaCat

Beyaz eşya teknolojisiyle ev kadınlarına pratik çözümler sunrak, ödüllü tasarımlarıyla ev hanımlarının hayatını kolaylaştıran Samsung Electonics, televizyonların ilgiyle izlenen dizisi Desperate Housewives’a sponsor oldu.

Üç Altın Küre ödüllü dizinin, beşinci sezonu 20 Ocak Salı gününden itibaren Samsung Beyaz’ın katkıları ile ekranlara geliyor.

Samsung Beyaz’ın üstün özelliklere sahip teknolojileri ile işleri azalan ev hanımlarına da diziyi kefiyle seyretmek kalıyor…

Samsung Beyaz’dan Çaresiz Ev Kadınlarına Çareler!!!

Tüketicilerin alışveriş alışkanlıklarındaki son değişlikleri izleyen Samsung, mutfakta daha büyük saklama kapasitesine sahip buzdolaplarının gerekli olduğunu gözlemleyip, G-Serisi buzdolaplarının dış boyutlarında değişiklik yapmadan, iç hacmini 100 litre daha genişletti. Samsung’un patentli TWIN Cooling PlusTM sistemi ile de buzdolabını kusursuzlaştırdı. Bu sistem, soğuk havanın kontrolsüz dağılmasını engelleyerek, soğutucu ve dondurucu bölmelerinin ayrı ayrı ve ihtiyaç duydukları kadar soğutulmasına olanak sağlıyor. Böylelikle de yiyecekler daha uzun süre taze kalıyor. Tüm besinlerin eşit derecede soğutularak, doğal lezzetlerini korumaları sağlanıyor.

Samsung’a özel patentli Silver nano teknolojili Samsung çamaşır makineleri, kullandığı gümüş iyonlarla mikrop, mantar ve 650 çeşit bakteriyi yok ederek tekrar üremelerini önlüyor. Bu sayede çamaşır temizliğinde gerçek bir hijyen sağlıyor. Silver nano teknolojisi, çamaşırlar yıkandıktan sonra dolapta bekleme sürelerinde de aynı hijyenin korunmasını sağlıyor. Soğuk suda bile silver nano teknolojisi ile yıkama en yüksek kalitede gerçekleştiği için sizin ve ailenizi bakterilerden uzak tutuyor. Aynı zamanda sizi, makinayı boş yıkama ve çamaşırları kaynatma gibi enerji ve zaman kaybettirici yöntemlerden de kurtararak elektrik ve su parasından tasarruf etmenizi sağlıyor.

Peki ya bulaşıklar diyorsanız, bulaşıkları yıkadığınızı unutturacak kadar sessiz bir bulaşık makinesi hayal edin… Samsung’un eşsiz gürültü önleyici ince kaplaması, gürültüyü absorbe ederek, su tahliyesinin bile daha sessiz gerçekleşmesini sağlıyor. İki kişinin konuşması 55, araba sesi 65 desibel yüksekliğindedir. Samsung bulaşık makineleri ise özel tasarımı sayesinde 49 desibelde yani insan sesinden bile daha sessiz çalışıyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.