Samsonite’e yeni global yaratıcı direktör

Seyahatlere kalitesi ve farklı tasarımlarıyla damgasını vuran dünya devi Samsonite'ta Global Yaratıcı Direktörlük görevine...

17.12.2008 - 10:14 | MediaCat

Seyahatlere kalitesi ve farklı tasarımlarıyla damgasını vuran dünya devi Samsonite’ta Global Yaratıcı Direktörlük görevine dünyaca ünlü tasarımcı Christopher Pearson getirildi. Pearson’ın imzasını taşıyan ilk koleksiyon Black Label Bayamo, Samsonite tutkunlarından büyük övgü aldı.

Samsonite, çok özel bir serisi olan Black Label’ı ise ‘dünya modasının yeni prensleri’ olarak lanse edilen Hollandalı tasarımcılar Viktor & Rolf’ün farklı vizyonu ve çizgilerine emanet etti.

Samsonite, dünyanın en ünlü tasarımcılarını çatısı altında toplayarak yeni sezona hızlı bir giriş yaptı. Daha önce Louis Vuitton, Yves St Laurent, Hermes, Dunhill gibi dünyanın önde gelen markaları için tasarımlar hazırlayan Christopher Pearson Global Yaratıcı Direktör olarak atanırken, Pearson’ın performans ve deneyimleri bundan böyle Samsonite tasarımlarına yansıyacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.