MediaCat

Sağlıklı yaşamın kapılarını sevişerek açın

Pornhub zevkle sunar: BangFit

Sağlıklı yaşamın kapılarını sevişerek açın

Takvimler 2016’yı gösterirken, insanoğlunun kaydadeğer bir kısmı ev ile iş arasında rutin ve bir o kadar hareketsiz hayatlar yaşıyor. Gelişen teknolojinin ve artan zihinsel aktivitelerin insanları fiziksel ihtiyaçlarını gözardı etmeye ittiği nicedir söylenedursun, sayıları her geçen gün artan sağlıklı yaşam hareketleri ve düzenli spor teşvikleri pek çokları için zaten az olan boş vakitlerine yapılmış sevimsiz sabotajlardan ibaret.

Hareketsizlikle gelen duygusal ve fiziksel sorunların bertaraf edilmesine katkıda bulunmak için kolları sıvayan sosyal sorumluluk sahibi ve trend takipçisi markalar kervanına sağ ayağıyla ilk adımı atan markalardan Pornhub, meseleye sunduğu yenilikçi bakış açısını tanıtmak için karşınızda. Markanın yeni platformu BangFit, en yoğun insanın bile vakit ayırmaktan memnuniyet duyduğu, üstelik pek çok kası aynı anda çalıştırması nedeniyle esaslı bir fiziksel aktivite olarak kabul edilen seksin sağlıklı yaşam üzerindeki olumlu etkisini oyunlaştırarak beğeniye sunuyor.

Diğer pek çok egzersiz programı gibi davranarak kullanıcıların hareketlerini takip eden ve işi bir adım ileriye götürerek bir yarışa dönüştüren BangFit, bir iki veya üç oyuncuyla oynanabilen bir oyun. Uygulamayı internet sitesi Bang.fit‘e bağladıktan sonra ekranda gördükleri hareketleri uygulayan kullanıcılar hareketleri ne kadar doğru taklit ederlerse kaslarını o kadar etkili kullanıyor ve oyunda o kadar çok puan alıyorlar.

Spor yapacak vakti ve sabrı olmayanlar için pek çoklarının tabiriyle en eski sporlardan birini oyunlaştıran Pornhub’ın bu nadide teşebbüsüne gösterilen uluslararası ilgiye ışık tutmak için, markanın kalça hareketlerini daha iyi takip edebilmek amacıyla hazırlayıp satışa sunduğu özel kemeri BangFit Band’in çoktan tükendiğini ekleyelim.

Kaynak: Design Taxi

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.