SAF RecipeBox ile e-Excellence Silver Ödülü kazanıldı

Sağlıklı yemek tarifleri sunan iPhone uygulaması “SAF RecipeBox”, Europan Seal of Excellence Silver Ödülü’ne hak kazandı.

13.03.2012 - 00:00 | MediaCat

İnternet ve mobil iletişim sektöründe, fikir yaratma, içerik hazırlama, kavram geliştirme ve tasarım dallarında hizmet veren Tikle, sağlıklı yemek tarifleri içeriği sağlayan iPhone uygulaması SAF RecipeBox ile Europan Seal of e-Excellence Silver Ödülü’ne hak kazandı.

iPhone kullanıcılarına, sağlıklı yemek tariflerini ve sağlıklı beslenme makalelerini ücretsiz indirme imkanı sunan SAF RecipeBox uygulaması, zengin ve güncel içeriğinin yanı sıra kullanım kolaylığı ve yaratıcı görselliği ile de dikkat çekiyor.

Dijital dünyanın yaratıcı projelerini ödüllendirmek ve sektörün gelişimine destek sağlamak amacıyla  EMF tarafından verilen  “Europan Seal of Excellence Ödülleri” Avrupa’da farklı ülkelerde faaliyet gösteren dijital medya firmalarının, mükemmelliyetçilik, yenilikçilik ve yaratıcılık alanlarında gösterdikleri başarıların değerlendirilmesini amaçlıyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.