Sabah ve ATV’nin satışı kesinleşti

Yayın organlarının yeni sahibi Kalyon İnşaat oldu.

20.12.2013 - 13:08 | MediaCat

Sabah Gazetesi ile ATV’nin uzun süredir devam eden satış süreci son buldu. Yayın organlarının yeni sahibi Kalyon İnşaat oldu.

Hürriyet’in haberinde Kalyon İnşaat’ın bağlı olduğu Zirve Holding’in İstanbul Ticaret Odası’na kaydının 23 Ağustos 2013’te yapıldığı belirtiliyor. Haberde şirketin yönetim kurulu başkanı konumunda ise Ömer Faruk Kalyoncu bulunduğu ifade ediliyor. Şirketin sermayesinin ise 380 milyon lira olarak belirlendiği de yine haberde paylaşılan detaylar arasında yer alıyor.

1974 yılında Gaziantep’te kurulan Kalyon, özellikle altyapı yatırımları ile tanınıyor. Şirket, Katar, Rusya, Libya, Birleşik Arap Emirlikleri, Suudi Arabistan ve Irak gibi birçok ülkede faaliyet gösteriyor. Şirket 1974 yılından beri üniversite, hastane, konut, okul, karayolu, köprü, tünel, arıtma tesisi, isale hatları, atık su tünelleri ve endüstriyel tesis gibi projelere imza attı.

Kaynak: Hürriyet

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.