Sabah e-gazete artık ücretli

Sabah gazetesi internet sitesindeki e-gazete uygulamasını paralı hale getirdi...

01.11.2010 - 00:00 | MediaCat

Sabah gazetesi internet sitesindeki e-gazete uygulamasını paralı hale getirdi.  "Teknolojiyi gazete okuma alışkanlılarınızla birleştiren "Sabah e-Gazete" her an, her yerden gazete okuma keyfini sizinle paylaşıyor." cümlesi ile duyurulan uygulama ile ilgili olarak gazetede şu bilgilere yer verildi:

"Günlük SABAH Gazetenizi internet üzerinden daha kaliteli ve keyifli okumanız amacıyla sabah e-gazete abonelik sistemimiz yayında! Sabah E-Gazete aboneliğiniz, Sabah Gazetesi’nin e-gazete hizmetinin olduğu tüm mecralarında geçerlidir. Herhangi bir mecramızdan abone olmuşsanız ayni abone bilgileriniz ile iPad Sabah e-gazete HD gibi diğer mecralardaki E-Gazete hizmetlerinden ekstra abonelik gerektirmeden faydalanabileceksiniz. Sabah gazetesini Gazete sıcaklığında okumak için Cep telefonunuz ile sorunsuz ve güvenli abonelik işleminizi tamamlamanız yeterli olacaktır. E-gazete aboneliği Aylık 2 TL!"

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.