Saat&Saat’in yörüngesi artık global

Köklü saat distribütörü Türkiye dışına çıkıyor.

03.02.2017 - 17:34 | MediaCat

Saat&Saat'in yörüngesi artık global

Türkiye’nin 1971’den bu yana faaliyet gösteren saat distribütörü Saat&Saat, geçen sene İtalya’nın beğenilen saat markalarından Welder’i, markanın tasarımcısı ve sahibi Italo Fontana’dan satın almıştı hatırlayacağınız üzere. Saat&Saat ve Fontana işbirliğinin ürünü Welder Moody ve Welder Bold serileri, dün gece Türkiye ve İtalya’dan birçok basın mensubunun katılımıyla Milano’da lanse edildi.

Koleksiyonun hedef kitlesi, yakın zamanda dünya popülasyonunun üçte ikisini oluşturacak, dolayısıyla satın alma parametrelerini belirleyecek olan Z Kuşağı. Manifestosu ise şu: “Büyükler seni tembel, asosyal, kararsız, kendini beğenmiş, arayışta, sabırsız buluyor olabilirler ama biz seni anlıyoruz ve bu halinle kabul ediyoruz.”

Marka elçileri “gerçek insanlar”dan oluşuyor

Markanın hedef kitlesi ve manifestosunu yansıtan marka elçileri arasında ise Barış Yeşilbaş (dövmeci), Nil İpek (şarkıcı), Beste Bereket (oyuncu), Caner Eler (Sokrates Dergi GYY), Bedia Ceylan Güzelce (gazeteci-yazar), Sercan Badur (oyuncu), Ezgi Bozkurt (tasarımcı), Evrencan Gündüz (müzisyen) gibi isimler var.

Welder Moody’nin bir özelliği de dünyada sadece online, Türkiye’de de online ve seçili Saat&Saat mağazalarında satışa sunulacak olması.

Koleksiyonun ilk reklam filmi de yayında. Markanın öyküsü ve iletişim stratejisine dair çok yönlü bir haberi MediaCat’in Mart sayısında okuyabileceksiniz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.