RYD’den reklam arası

Reklam Yaratıcıları Derneği üyeleri, reklam camiası ve reklamverenler, 11 Haziran akşamı "Reklam Arası Partisi-1"de buluştular. Sürpriz grup RED'in parçalarıyla coşan davetliler, DJ Onur ile gecenin geç saatlerine kadar eğlendiler.

16.06.2003 - 00:00 | MediaCat

Reklam Yaratıcıları Derneği üyeleri, reklam camiası ve reklamverenler, 11 Haziran akşamı “Reklam Arası Partisi-1″de buluştular. Sürpriz grup RED’in parçalarıyla coşan davetliler, DJ Onur ile gecenin geç saatlerine kadar eğlendiler.
Reklam yaratıcılarının bir araya gelerek oluşturdukları enerjinin herkese iyi geleceğine ve bu enerjinin her geçen gün artarak yayılacağına inandığını belirten bir konuşma yapan RYD başkanı Metin Karaşahin, “Yaza Girerken Reklam Arası” konseptli partinin gelenekselleşeceği müjdesini de verdi.
Organizasyonu Mercek Halkla ilişkiler tarafından gerçekleştirilen geceye, Coca Cola, Turkuaz Su, Efes Pilsen, Barilla, SuperFresh, Nescafe Ice, Maggi, Karaköy Güllüoğlu, Fanta, Sprite, Meziz, Dimes, Fritolay ve Doluca ürünleriyle sponsor olarak destek verdiler.