RVD Marka Okulu başlıyor!

Reklamverenler Derneği, üst düzey yöneticiler için hazırladığı “başlangıç” eğitim programı Marka Okulu’nu 13-15 Eylül tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleştirecek.

08.08.2006 - 00:00 | MediaCat

Türkiye’de reklamın önemini, etkinliğini, verimliliğini, bilincini anlatmak ve artırmak amacıyla kurulan RVD, Marka Okulu eğitimi ile sektöre artı değer katacak bir hareket başlatıyor. Yeni reklamveren veya reklam vermeye başlamış firmalara markalarını daha sağlam bir temele oturtma konusunda yardımcı olması için planlanan Marka Okulu, üst düzey yöneticilerine yönelik olarak hazırlandı. Katma değerli markalara sahip olma ihtiyacını karşılamak amacıyla tasarlanan ve 2,5 gün sürecek olan programın en önemli özelliği eğitimin, ilgili yerlerde gerçekleşmesi.

Örnek vaka çalışmalarıyla işlenecek olan Marka Okulu, 13-15 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek. Diye Danışmanlık tarafından hazırlanan eğitim programının ilk günü, Unilever’de “Temel Pazarlama” eğitimi ile başlayacak ve P&G’de yapılacak “Pazarlama Bütçesi” eğitimi ile devam edecek. Eğitimin 2. gününde ise Ogilvy&Mather’da “Ajans İlişkileri”, Mindshare’da “Medya ve Yaratıcılık Yönetimi” eğitimleri verilecek ardından da Kanal D ve Hürriyet Gazetesi ziyaret edilecek. Program, ACNielsen’de düzenlenecek “Araştırma ve Hesap Verebilme” eğitimi ile sona erecek.

Marka Okulu haricinde START ve Master Class adında farklı eğitim programları düzenleyen RVD’nin bu çalışmalarından, 2000 yılından beri 1000’i aşkın kişi faydalandı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.