RVD 16. Genel Kurul Toplantısı gerçekleşti

Reklamverenler Derneği Yönetim Kurulu Başkanlığına bir kez daha Ahmet Pura seçildi.

12.03.2020 - 10:14 | MediaCat

RVD 16. Genel Kurul Toplantısı gerçekleşti

Türkiye’de reklamın öneminin, etkinliğinin ve verimliliğinin artırılmasının yanı sıra reklamverenlerin haklarının korunması adına 1992 yılından bu yana faaliyet gösteren Reklamverenler Derneği’nin (RVD) 16’ncı Genel Kurul Toplantısı dün Dedeman İstanbul Hotel’de gerçekleşti.

RVD Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Pura

Genel kurul toplantısında RVD Yönetim Kurulu Başkanlığını oybirliğiyle Ahmet Pura seçildi. Derneğin yönetim kurulu başkanlığını altıncı kez üstlenen Ahmet Pura, “Sektörü büyütmek için hızla ve beraberce hareket etmeli ve güçbirlikleri oluşturmalıyız. Yeni yönetimle birlikte; RVD, RD, IAB TR ve MMA Türkiye işbirliğinde kurduğumuz Dijital Pazarlama İletişimi Platformu ile dijitalden başlayarak, sektörde şeffaflık ve güvenin sağlanması, Aralık 2019’da kurulan Unstereotype Alliance Türkiye oluşumu ile bir dünya projesi haline gelen Reklamda Toplumsal Cinsiyet Eşitliği çalışmalarımızın daha geniş bir katılımla sürdürülmesi ve ayrıca kuruluşumuzun 30’uncu yılı olan 2022 yılına kadar, yeni oluşturacağımız Yapısal Yenilenme Yürütme Kurulu ile çağdaş bir yönetim anlayışıyla çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.

Genel kurulun ardından, Mart 2022 tarihine kadar görev yapacak yeni RVD Yönetim Kurulu ilk toplantısını gerçekleştirdi. Toplantıda başkanlık divanı üyeliğine seçilen isimler şöyle:

  • Ahmet Pura, Başkan (Colgate Palmolive A.Ş.)
  • Ayşe Akalın, Başkan (Eczacıbaşı Tüketim Ürünleri San. ve Tic. A.Ş.)
  • Gökhan Akça, Başkan Yardımcısı (Zer Merkezi Hizmetler ve Tic. A.Ş.)
  • Yeşim Koçyiğit, Genel Sekreter (Pınar Süt Mamülleri San. A.Ş. )
  • Zeynep Sungu, Sayman (Nestlé Türkiye Gıda San. A.Ş. )

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.