RV Genel Kurul Toplantısı yapıldı

Reklamcılık Vakfı Olağan Genel Kurulu'nda, Vakfın yeni dönem yönetim kurulu seçildi.

03.03.2003 - 00:00 | MediaCat

Reklamcılık Vakfı Olağan Genel Kurulu’nda, Vakfın yeni dönem yönetim kurulu seçildi. 25 Şubat 2003 tarihinde yapılan genel kurulda oybirliğiyle seçilen Yönetim Kurulu üyeliklerine; Faruk Kaptan (Ultra)Yönetim Kurulu Bşk.,CinKapancı (EuroRSCGKlan) Asbaşkan, Sevgi Tuncel (Lowe) Cem Topçuoğlu (TBWA / İstanbul) , Şahin Tekgündüz (Oda Reklam) Sayman, Nuri Koçak ( Kare Reklam), Faruk Yalun ( Gift Ajans), Füsun Gençsü ( RPM Radar), Haluk Kaynar (Kampanya Reklam), Ender Merter (Tür Tanıtım), Metin Aroyo (Piramit) , Zeynep Başaran (Manajans Thompson) ve RD adına Nesteren Davutoğlu / Lowe seçildiler.

Genel kurulda yeni dönem Yönetim Kurulu adına bir açıklama yapan başkan Faruk Kaptan Vakfın 2003 yılında da yürütmekte olduğu eğitim ve yayın faaliyetlerini yeni projelerle geliştirerek sürdüreceğini,ancak üniversitelerle ilişkilere ise bu yıl özel bir önem vereceklerini belirtti.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.