Rollin’ Wild Fransa’da

Yuvarlak hayvanlar hayat mücadelesine Fransa'da devam ediyor.

12.06.2017 - 11:48 | Arzu Nilay Kocasu

Rollin' Wild Fransa'da

Cannes Lions Uluslararası Yaratıcılık Festivali‘nin favori etkinliklerinden Saatchi&Saatchi New Directors’ Showcase’in 2014 yılı seçkisi Feelthereel vesilesiyle ünü yaratıcı çevrelerde yayılan Rollin’ Wild’ı hatırlayanlarınız muhakkak olacaktır.

Bir sabah uyandıklarında kendilerini “yusyuvarlak” bulan hayvanların, yeni bedenlerinin gündelik hayatlarını nasıl etkileyeceğine dair senaryoların üretildiği proje 2012 yılında Filmakademie Baden-Wuerttemberg öğrencileri Kyra Buschor ve Constantin Paeplow’un ellerinde hayat buldu.

Gördükleri yoğun ilgiyi takiben Flying Stone isimli ufak bir şirket kurma kararı alan ikilinin yeni videolarla taze tuttuğu proje, yoluna yeni hayvanlarla Fransa semalarında devam ediyor.

Cannes Lions 2017’nin bizlere tanıtacağı yeni yetenekleri beklerken, Rollin’ Wild’ın Fransa’da saklanan yuvarlak hayvanlarıyla eski güzel anılara bir yenisini ekleyelim.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.