Robot süpürge geliyor

Elektrikli süpürge kategorisinde 40’ıncı yaşını kutlayan Philips, 2012 yılında dünyanın en ince robotu EasyStar’ı Türk tüketicisiyle tanıştıracak.

15.09.2012 - 00:00 | MediaCat

Elektrikli ev temizlik aletleri pazarında önemli bir paya sahip olan Philips, elektrikli süpürge ürün kategorisindeki 40’ıncı yılını Nilgün Belgün ve oyuncu arkadaşlarının da katılımıyla gerçekleşen bir davetle kutladı. Açılış konuşmasını Philips Tüketici Ürünleri Genel Müdürü Elvan Özkal’ın yaptığı tanıtımda, toz torbasız süpürgede mucidi olan markanın elektrikli süpürge ürün gamının 40 yıllık öyküsü sunuldu. Süpürge pazarının 600 milyon liraya ulaştığı Türkiye’de, sektörün yüzde 25 oranında büyümesinden bahsedilen davette Philips’in toplam cirosunun yüzde 8’inin AR-GE çalışmalarına ayrıldığı üzerinde duruldu.

2012 yılı itibariyle pazara sunulan PowerPro ve gelişmiş ıslak filtreleme özelliklerine sahip AquaAction’ın dışında, inovatif ev temizliği alanında ‘dünyanın en ince robot süpürgesi’ EasyStar’ı da piyasaya süreceklerinin müjdesini verdiler. Kızılötesi sensör teknolojisi ile zeminleri tanıma özelliğine sahip olan ürün, sahipleri evde yokken bile evin en ulaşılmaz köşelerini temizleyebilecek.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.