Rixos Hotels’de yeni atamalar

Finans ve mali denetimden sorumlu grup başkan yardımcılığı görevine Selim Güray Çelik, insan kaynaklarından sorumlu grup başkan yardımcılığı’na ise Seyfettin Sağlam getirildi.

03.01.2012 - 00:00 | MediaCat

Rixos Hotels yeni yıla yeni atamalarla girdi.

Finans ve mali denetimden sorumlu grup başkan yardımcılığı görevine Selim Güray Çelik, insan kaynaklarından sorumlu grup başkan yardımcılığı’na ise Seyfettin Sağlam getirildi.

Mali denetim ve finanstan sorumlu grup başkan yardımcısı Selim Güray Çelik, Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İşletme Bölümü’nü bitirdikten sonra ABD’de University of Illinois’te yüksek lisans programını tamamladı.

Çalışma hayatına Hazine Müsteşarlığı’nda Murakıp Yardımcısı olarak başlayan Çelik, Murakıplık ve Başmurakıplık yaptıktan sonra, BDDK’da Daire Başkanlığı görevine getirildi. 2005 yılında T.C. Ziraat Bankası’na Genel Müdür Yardımcısı olarak atanan Çelik, Ağustos 2008 itibariyle genel müdür baş yardımcılığı görevini yürüttü.

İnsan kaynaklarından sorumlu grup başkan yardımcılığı görevine atanan Seyfettin Sağlam, Ortadoğu Teknik Üniversitesi sosyoloji bölümü’nden mezun oldu. Marmara Üniversitesi’nde yüksek lisans, INSEAD Business School‘da ise çeşitli yönetim programlarını tamamladı.
 
Çalışma hayatına MSC Danışmanlık firmasında başlayan Sağlam, Tekstilbank’ta insan kaynakları bölümünde çalıştı. Sağlam, Ülker çatısı altında faaliyet gösteren ambalaj, bilişim, mali hizmetler ve perakende grupları bünyesindeki 26 şirket ile Yıldız Holding’te insan kaynaklarından sorumlu grup müdürlüğü görevini üstlendi. Sağlam, 2008 itibariyle T.C. Ziraat Bankası’nda insan kaynaklarından sorumlu genel müdür yardımcılığını yürütmekteydi.
 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.