Richard Cline DA Summit’12’ye geliyor

Cline, Silikon Vadisi markalarının yatırımcı ilişkileri ile ilgileniyor.

10.10.2012 - 11:11 | MediaCat

Digital Age Summit 2012’nin konuşmacılarından Porter Novelli Global Teknoloji Uygulama Lideri Richard Cline, ‘Beyond the Conversation: The Evolution of Corporate Social Media’ başlıklı konuşmasını yapacak.

Richard Cline kimdir?

Richard Cline, bir Porter Novelli şirketi olan Voce Communications’ın başındaki isim. Cline’ın liderliğinde Voce, Google, Yahoo!, eBay, NetApp, Bell Sports, Intel, Playstation, Dolby, Discovery Channel, Unisys ve diğer benzeri markaları yönetti.  Cline ve ekibi bu müşterileri internet geliştirme konusunda yönlendiren, sosyal medya ve halkla ilişkileri birleştirip uygulayan projelere imza attı.

Cline, iletişim ve halkla ilişkiler sektöründe  20 seneden fazla bir süredir görev aldı. CEO’lara konuşma yazarlığı yapan ve Silikon Vadisi markaları için yatırımcı ilişkileriyle ilgilenen Cline, gelişmekte olan girişimler için ‘mesaj mimarlığı’ görevini üstlendi. Richard Cline, Voce’dan önce The Electronic Expo, GTE Interactive, Logitech, Philips Semiconductors, Compaq / HP, AltaVista ve Fluke Corportation gibi şirketlerle çalıştı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.